Lista rozwijalna

Witaminowe olejowanie włosόw.


Witam wszystkich cieplutko!!!
Jak Wam mija weekend? Uczestniczyłyście w Godzinie dla Ziemi? Ja posiedziałam przy świeczkach z kochaną rodziną, a teraz przychodzę z kolejnym włosowym postem! Chcę z Wami podzielić się przepisem, ktόry pomόgł moim włosom  przeżyć farbowanie ;)

Już dawno temu włosomaniaczki zaczęli  wzbogacać maski rόżnymi pόłproduktami. Ja natomiast już od roku regularnie wzbogacam witaminami oleje, ktorymi nawilżam moje włosy prawie przed każdym myciem. Taki olej lubię nakładać na scalp, żeby dać możliwość witaminom wchłonąć się. I już podaje moj przepis na taki wzbogacony olej:

  • -          1 łyżeczka oleju kokosowego
  • -          1 łyżeczka oleju łopianowego
  • -          Po 1 ampułce witamin A i E

Oczywiście możecie brać dowolne oleje, ja wymieniłam te, ktόre obecnie posiadam i lubię wykorzystywać. Obecnie zamiast witamin w ampułkach wykorystuję “rybki” do skόry twarzy. Dostałam alergię i mega zapchane pory przez te kapsułki, a w takich maseczkach one bardzo dobrze się sprawdzają!
Włosy po takiej maseczce są nawilżone, błyszczące i sypkie. Właśnie mieszanka tych olejόw oraz kapsułka witamin pomogła mi ratować włosy po farbowaniu. Naniosłam ją na końcόwki i trzymałam ok. godziny. Po zmyciu włoski były miękie i gładki, absolutnie nie puszyły sie. Mam nadzieję, że ich stan nie pogorszy się i nadal nie będą się kruszyć. Mam nadzieję, że i Wam posłuży dla utrzymania dobrego stanu włoskόw)))
Może mόj post wyszedł troche nieskładny, ale ja jestem troche śpiąca, więc nie dokońca udaje mi się zwięźle i pięknie napisać. Życzę Wam słodkich snόw))) Buziaczki!!! Paaa!!!!

1 komentarz :

  1. a to ciekawe, jakby zareagowały na moje loki....

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz i chwile spędzone na moim blogu! Jest to dla mnie bardzo ważne, bo dodaje sił i chęci do dalszego działania!
Jeśli zaobserwowałeś mojego bloga, daj znać! Nie wykluczone, że się odwzajemnię ;)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka