Lista rozwijalna

Lakierowa niedziela: Lovely brzoskwinia!

Witam wszystkiech! Znowu na moim blogu było zacisze. Spowodowane to było wielkie ilości nauki na studiach i tym, że przez ostatnie trzy dni aktywnie przygotowywałam sie do ważnegosierpniowego dnia ;) Chodzenie po salonach i dzwonienie do rόżnych firm pochłoneło w całości te trzy dni.Będę się starała nie zapominać o blogu i przyłożę wszystkich starań, żeby nie zaniedbać to miejsce, ktόre bardzo lubię!

Dzisiaj przedstawię Wam lakier, ktόry w 100% kojarzy mi się z wiosną. Jest lakier Lovely Gloss Like Gel  № 101. Jest to lakier w bardzo delikatny kolorze brzoskwini. W bazie są zatopione złote drobinki, ktόre są delikatne i ładnie się mienią w słońcu. Także kolor ma delikatny fioletowy odcień, ktόry robi cały kolor troche bardziej zimnym. Ogόlnie rzecz biorą strasznie podoba mi się ten lakier na paznokciach, bo dobrze wspόłgra z moim kolorytem skόry i wygląda bardzo kobieco i delikatnie na paznokciach.
Producent pisze, zest to lakier imitujący lakier żelowy i faktycznie tak jest: wygląda jak żel i w dotyku jest jak żel)) No I nosi się na paznokciach praktycznie jak żel,bo wytrzymał 4 dni, a potym czasie deliktanie zaczął się ścierać na końcόwkach. Zmywa się lakier bezproblemowo i bardzo szybko.
Opakowanie jest typowy dla lakierόw tej serii: szkala buteleczka mieści 8 ml produktu, pędzelek  szeroki i wygodny, sam lakier jest dość rzadki i do pełnego krycia potrzeba dwie grubsze warstwy. Istneją problemy z precyzyjną aplikacją koloru, bo przy cieńszych wartswach mogą być prześwity. Ale mimo wszystko lakier wycha bardzo szybko, co ja osobiście cenię w twgo typu produktach!
Moje zdanie o tym produkcie jest pozytywne, bo dla mnie najbardziej ceni się trwałość i szybkość wysychania. Ten lakier to wszystko w sobie ma!!!! Polecam do wyprόbowania!!!!!
Ja znikam na kolejne przymierzania sukni))))) Spotkamy się przy kolejnym wpisie!

1 komentarz :

Dziękuję za każdy komentarz i chwile spędzone na moim blogu! Jest to dla mnie bardzo ważne, bo dodaje sił i chęci do dalszego działania!
Jeśli zaobserwowałeś mojego bloga, daj znać! Nie wykluczone, że się odwzajemnię ;)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka