Lista rozwijalna

Czy kobiety potrafią się wspierać czy tylko zazdrościć? Relacja ze Śniadania Świadomych Blogerek.

Witam wszystkich bardzo cieplutko!
Przez dłuższy okres czasu byłam święcie przekonana, że kobiety ne potrafią się wspierać. Że tak już jesteśmy stworzone, że rywalizujemy między sobą oraz potrafimy jedynie zazdrosić sobie nawzajem: sukcesów, męża, rodziny, pracy, domu itd. Jednak dzięki Izie, autorce projektu „Sukces rodzi się z serca” wie, że kobiety potrafią wspierać siebie nawzajem, wyciągać z dołku i motywować.
Od trzech miesięcy w Bydgoszczy odbywają się comiesięczne spotkania kobiet, które prowadzą blogi i strony internetowy i chcą rozwijać swoją pasję oraz szukają wsparcia w tym co tworzą. Ja od pewnego czasu byłam nieco sfrustrowana rozwojem mojego bloga, więc szukałam porady i kopniaka. I to i to znalazłam na Śniadaniach Świadomych Blogerek.
Spotkania odbywają się w restauracji „Spiżarnia”, która ma bardzo fajny kameralny pokoik, akurat mieszczący wszystkie uczestniczki Śniadania. Przy przepysznym jedzeniu (sadzone jajka na boczku i serze camembert gorąco polecam) i kawie odbywa się dyskusja na określony temat. Czasem rozmowy są bardzo emocjonalne a wymiana zdań głośna i burzliwa, mimo to potrafimy wspomóc jedna drugą radą, słowem zachęty i wsparcia.
Nie sposób opisać atmosfery, która panuje na spotkaniu. Bo to nie są sztywne warsztaty na których tylko mamy siedzieć i słuchać wykładu. Jest to wymiana zdań. Można uzyskać konkretne odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Właśnie dzięki Izie, która mi podsuneła kilka rozwiązań dla mojego bloga, ruszyły pewne zmiany, które mogłyście zaobserwować na blogu. Co miesiąc zdajemy relacje z naszych działań, więc aby nie wypaść blado na tle innych dziewczyn, muszę pracować nad blogiem i cały czas się doskonałić. Właśnie takiej motywacji do działania mi brakowało :) Zapewnia Was, jeśli przyjdziecie na Śniadanie z konkretnymi pytaniami, to napewno wyjdziecie z odpowiedziami na te pytania i planem działania!
Nie moge się już doczekac kolejnego spotkania, które odbędzie się 22 kwietnia! Napewno to będzie kolejne bardzo inspiraujące spotkania! Do zobaczenia za tydzień!

Buziaczki :)))))))

5 komentarzy :

Dziękuję za każdy komentarz i chwile spędzone na moim blogu! Jest to dla mnie bardzo ważne, bo dodaje sił i chęci do dalszego działania!
Jeśli zaobserwowałeś mojego bloga, daj znać! Nie wykluczone, że się odwzajemnię ;)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka